Автор: OtchetDP | 17.05.2016

ЕКСПЕРТИ НЕ ЗМОГЛИ ПОЯСНИТИ, З ЯКИХ КРАЇН НАДІЙДУТЬ ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ В УКРАЇНУ В РАЗІ ПОВНОГО СКАСУВАННЯ ПРОЦЕДУРИ ЇХ РЕЄСТРАЦІЇ

БФ «Пацієнти України» та АО «Арцінгер» під час прес-конференції в Українському домі не змогли надати достовірну інформацію, яким чином український фармринок буде убезпечений від напливу неякісних ліків у разі прийняття відповідного закону не в редакції Кабміну, а у варіанті, який пропонують зазначені організації, передає УНН.

Зокрема, партнер АО «Арцінгер» Лана Сінічкіна зазначила, що в країнах із сильною юрисдикцією, які найкращим чином проводять перевірку реєстрованих препаратів, ліки точно не можуть бути небезпечними та неефективними.

Проте експерт так і не змогла прокоментувати той факт, що країни із сильною юрисдикцією не визнають реєстраційні сертифікати одна одної на ліки, а також спростувати інформацію про те, що у країнах ЄС, США, Канаді можуть бути зареєстровані лікарські засоби, які виготовлені, наприклад, в Індії, але при цьому заборонені до продажу на внутрішніх європейських та американських ринках.

«Я не можу зараз це коментувати. Про це потрібно говорити по законодавству кожної з країн, у кожній країні воно окреме, є свої правила, свої винятки, тому говорити так в загальному не можна», – сказала Л. Сінічкіна.

При цьому, за її словами, регуляторна система в Україні сьогодні слабка, а відповідно, з її точки зору, «перевіряти у нас препарати, які мають іноземну реєстрацію – це нонсенс».

Утім, Л. Сінічкіна так і не змогла відповісти на запитання журналістів з приводу того, із яких саме країн все ж таки будуть іти ліки до України, адже, навіть якщо вони мають європейську реєстрацію, вироблені вони можуть бути, наприклад, в Індії чи Пакістані.

Натомість вона повідомила, що ані вона, ані БФ «Пацієнти України» не знають про можливості реєстрації в країнах з жорсткою регуляторною політикою ліків, вироблених в будь-якій країні світу для подальшого експорту в треті країни.

Однак, як ішлося під час брифінгу, згідно з даними офіційного сайту FDA, управління з нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США, дозволяє реєстрацію у США препаратів, що виготовлені в будь-якій країні світу, але на для продажу на внутрішньому ринку.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: