Автор: OtchetDP | 17.06.2014

Під головуванням Олександра Сича відбулося засідання оновленої Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

ukraine_flag

«Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу відіграє ключову роль у боротьбі із соціально небезпечними захворюваннями, що нищать суспільний організм. Вона не лише координує взаємодію державних та громадських інституцій, але й є головним координатором проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Тому дуже важливо, що Нацрада в оновленому складі активізувала свою роботу». Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич під час засідання Національної ради.

У ході засідання було прийнято низку важливих рішень – зокрема про схвалення проекту Концептуальної записки із запитом на фінансування у 2015-2017 рр. гранту Глобального фонду та її подання до Глобального фонду (рекомендований бюджет, згідно із проектом, складає близько 123,7 млн. дол. США), про обрання основних реципієнтів запиту на фінансування Глобального фонду, про затвердження плану вдосконалення діяльності Національної ради тощо.

«Крім злагодженої роботи Національної ради, спрямованої на протидію соціально небезпечним захворюванням, ми маємо звернути увагу й на інше, не менш важливе завдання –подолання бар’єрів у суспільстві, формування нової культури спілкування зі спільнотами, яких торкнулися ці хвороби», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Окремо було обговорено здійснення боротьби із туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в умовах ускладнення ситуації в окремих регіонах України.

«Попри проблеми, які виникли з огляду на окупацію Криму та події у східних регіонах, держава докладає зусиль до здійснення своїх функцій повною мірою. Так, зокрема, надалі розроблятиметься окремий механізм роботи в Криму в рамках проектів із боротьби з туберкульозом та СНІДом», – запевнив Олександр Сич.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: