Автор: OtchetDP | 17.06.2014

Майстер-класи по створенню інтерактивних презентацій відтепер доступні українським фармацевтичним компаніям

З червня 2014 року в Києві стартує серія майстер-класів «Магія створення eDetailing» для бренд-менеджерів, SFE-спеціалістів, маркетологів великих фармацевтичних компаній, впродовж якої провідні практики-розробники інтерактивних презентацій для BIG PHARMA ділитимуться досвідом створення та впровадження новітніх CLM-інструментів.

Програма включатиме низку зустрічей, під час яких будуть розглянуті послідовні етапи СLM-production – від створення ідеї та структури майбутньої презентації, до конкретних інструментів редагування та наповнення маркетинговим контентом. Організаторами заходів виступили компанія QAP, яка вже 5-й рік поспіль впроваджує новітні CLM рішення на міжнародному фармацевтичному ринку та Фармацевтична Асоціація Lege Artis, що спеціалізується на проведенні тренінгів та профільних навчань у галузі.

8264_qap

8124_qap

Наталя Андрейчук, генеральний директор QAP:

«Клієнто-орієнтованість та максимальне урахування потреб ринку – це основні засади, якими ми керуємося в нашій роботі. Багаторічний досвід розробки eDetailing дозволяє ділитися унікальною експертизою, що допоможе колегам з фармацевтичного бізнесу отримати чітке бачення процесу впровадження CLM в компаніях. Одночасно з цим, невпинний розвиток ринку спонукає знаходити все нові й нові інструменти, що допомогли б зробити процес створення інтерактивних презентацій легшим, швидшим та творчим. Можливостями саме такого інноваційного інструменту eWizard ми ділимося під час наших практичних зустрічей».

5_qap

Протягом першого майстер-класу, що зібрав понад 40 представників великих фармацевтичних компаній – AstraZeneca Ukraine, Takeda, Reckitt Benckiser, Лундбек, Gedeon Richter, учасники обговорювали переваги використання інтерактивної презентації на візиті, ділилися прогнозами розвитку мультиканального маркетингу, самостійно створювали HTML5 презентації із використанням готових шаблонів eWizard – єдиного в Україні інструменту для створення та редагування eDetailing.

8440_qap

Наступний захід серїі майстер-класів «Магія створення eDetailing» відбудеться 26 червня 2014 року та охоплюватиме питання визначення головних елементів профілю цільового клієнта, роботи з ключовими повідомленнями, технології створення універсального гнучкого контенту при розробці презентацій. Навчання проходитиме з використанням великого «Multitouch-Computer». Реєстрація на майстер-клас триватиме до 20 червня 2014 року. Відстежуйте графік та програму тематичних майстер-класів в спеціалізованій групі «Breaking Ground CLM Innovations».

8391_qap

Переглянути, яким чином eWizard може вдосконалити CLM-систему компанії, оптимізувати витрати часу та вдвічі оптимізувати бюджети на розробку презентацій можна в навчальному відео.

Довідка про компанію QAP:

QAP надає повний цикл CLM послуг, пов’язаних з розробкою інтерактивного контенту, складною аналітикою, multichannel комунікаціями та CRM синхронізацією. Досвід роботи з міжнародними партнерами  (Cegedim, Salesforce.com, Terrasoft, Veeva) дозволяє нам розробляти якісний СLM-продукт під потреби конкретних компаній. Місія QAP – підвищувати комерційну ефективність партнерів, надаючи послуги найвищої якості.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: