Автор: OtchetDP | 14.05.2014

АМКУ надав дозвіл компанії Aspen на набуття контролю над активами MSD

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії «Aspen Pharmacare Holdings Limited» (м. Йоганнесбург, ПАР) на набуття компанією «Aspen Pharmacare Holding Limited» опосередкованого контролю [через компанію Aspen Global Incorporated (м. Гранд-Бей, Маврикій)] над активами компанії «Merck Sharp & Dohme B.V.» (м. Гарлем, Нідерланди) та суб’єктів господарювання, пов’язаних з нею відносинами контролю, що забезпечує здійснення діяльності з виробництва та реалізації 11 готових лікарських засобів, призначених для застосування у різних сферах терапевтики.

Також надано дозвіл компанії «Aspen Pharmacare Holdings Limited» (м. Йоганнесбург, ПАР) на придбання акцій компанії «MSD NL 8 B.V.» (м. Осс, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Крім того, АМКУ надав дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання положень статті 17 проекту Договору купівлі-продажу активів, що буде укладений між компанією «Aspen Global Incorporated» (м. Гранд-Бей, Маврікій) та компанією «Merck Sharp & Dohme B.V.» (м. Гарлем, Нідерланди), що стосується утримання від конкуренції.

Також надано дозвіл компанії «Actavis plc» (м. Дублін, Ірландія) на набуття контролю над компанією «Forest Laboratories, Inc.» (м. Нью-Йорк, США).

Відповідні розпорядження опубліковано на сайті відомства.


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: