Автор: OtchetDP | 07.11.2013

ФАХІВЦІ ОБГОВОРИЛИ ГОСТРІ ПИТАННЯ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФАРМАКОПЕЇ У ВІТЧИЗНЯНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

В рамках IV Міжнародної виставки фармацевтичної промисловості відбулася науково-практична конференція «Україна – член Європейської Фармакопеї. Проблеми та шляхи розвитку».

Учасники присвятили свої виступи найбільш гострим проблемам контролю якості лікарських засобів, пов’язаним з імплементацією вимог Європейської Фармакопеї у вітчизняне законодавство.

З боку слухачів виникла низка питань, які свідчать про те, що українські виробники ставляться серйозно до дотримання вимог фармакопейних стандартів при випуску своєї продукції.

ДП «Фармакопейний центр», підпорядкований Держлікслужбі України, вже кілька років поспіль бере участь у міжнародній виставці фармацевтичної промисловості, але в цьому році вперше отримав можливість провести конференцію для цільової аудиторії. Керівництво підприємства та доповідачі висловлюють за це величезну подяку організаторам заходу і сподіваються на тривалу й плідну співпрацю.

У рамках конференції її учасники почули доповіді провідних фахівців ДП «Фармакопейний центр»: вченого секретаря Товмасян Е.К., заст. директора з наукової роботи, начальника відділу валідації і стандартних зразків Леонтьєва Д.А., ст. наукового співробітника відділу валідації і стандартних зразків Дмитрієвої М.В., заступника зав. лабораторії фармакопейного аналізу Андрющенко Т.Л.

З доповідями учасників можна ознайомитися на офіційному сайті ДП «Фармакопейний центр».

diklz.gov.ua

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: