Автор: OtchetDP | 01.10.2013

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕТЬСЯ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ

Боротьба з ВІЛ-інфекцією/СНІДом є надзвичайно актуальною медико-соціальною проблемою, яка визначена пріоритетним напрямком соціально-економічного розвитку області, питання протидії епідемії визначені як стратегічно важливі. До роботи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу залучено широке коло партнерів – органи влади, урядові заклади та установи, громадські організації.

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 1 жовтня під час зустрічі з представниками Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та організації AbtAssociates Inc.

Під час зустрічі було обговорено питання реалізації в Чернігівській області пілотного проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров’я/HFG». Даний проект започатковано Агентством США з міжнародного розвитку з метою збільшення користування пріоритетними послугами охорони здоров’я у країнах, що розвиваються. Долучилась до нього й України за рахунок впровадження дворічного проекту HFG у Чернігівській області.

Реалізація проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров’я» на Чернігівщині дозволить широко використовувати  первинну ланку у виявленні та забезпеченні базового лікуванняВІЛ/СНІДу. У проекті буде застосовуватися децентралізований підхід до тестування – здійснюватиметься тестування у закладах ПМСД швидкими тестами. Значне місце у проекті відводиться навчанню кадрів первинної ланки, яке буде проведено за рахунок проекту.

Передбачається, що через рік буде існувати робочий приклад оптимізації послуг з ВІЛ/СНІДу, який дозволить вибрати оптимальну організаційну модель.

Поєднання зусиль і співпраці обласної державної адміністрації із Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, організацією Abt Associates Inc. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), за словами Юрія Музики, буде новим поштовхом і вагомим чинником у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу вобласті.

Актуальність реалізації проекту саме на теренах Чернігівщини підкреслювали голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Тетяна Александріна та уповноважений представник організації Abt Associates Inc Пітер Коулі.

Результатом же сьогоднішньої зустрічі стало підписання Меморандуму про взаємодію між Державної службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Чернігівською обласною державною адміністрацією та організацією Abt Associates Inc.

kmu.gov.ua

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: